Ενημέρωση για σπουδές στη Γαλλία, Ιταλία, Σλοβακία.

Για την πληρέστερη ενημέρωση γονέων και μαθητών του Ανατόλια για σπουδές στο εξωτερικό θα γίνει την

Τετάρτη 3 Απριλίου, 18.00-20.00, στο κτίριο Compton,
παρουσίαση προγραμμάτων σπουδών στη Γαλία, Ιταλία και Σλοβακία.
Εκπρόσωποι των προξενείων των χωρών αυτών θα σας περιμένουν στις αίθουσες 3,4 και 6, για να συζητήσετε ερωτήματα που σας απασχολούν.

Επίσης, παρουσιάσεις των προγραμμάτων σπουδών κάθε χώρας θα γίνουν σύμφωνα με το παρακάτω πρόγραμμα:
Γαλία: αίθουσα 3, 18.00

Ιταλία: αίθουσα 4, 18.30

Σλοβακία: αίθουσα 6, 19.00
On Wednesday, April 3rd, 18.00-20.00, Compton Hall, representatives from France, Italy, Slovakia will present study  opportunities in their respective countries. Students and parents are welcome to attend and find out about English-speaking programs ranging from business studies to arts to medicine offered in those countries.